NL|EN

Zakendoen in Europa

Bent u op zoek naar nieuwe zakenpartners in Europa voor commerciële, technische en/of financiële samenwerking? Het Agentschap Ondernemen kan u helpen met uw prospectie via het Enterprise Europe Network.

Internationale Handelsvoorstellen

Business Cooperation Database

Wij beschikken over een dynamische Business Cooperation Database van internationale zakenvoorstellen. De Enterprise Europe partners selecteren uit de databank die profielen die interessant zijn voor de ondernemers in hun regio en contacteren hiervoor potentiële partners. Ook u kunt in een zakenprofiel de gezochte samenwerkingsvorm en het profiel van uw potentiële partner voorstellen en laten verspreiden via deze databank. Contacteer hiervoor de Enterprise Europe verantwoordelijke in uw provincie.


Via onderstaande link gaat u naar een selectie van zakenvoorstellen uit de Business Cooperation Database, gerangschikt per Europese regio. Al deze bedrijven zijn op zoek naar partners in België. U kan deze samenwerkingsvoorstellen doorzoeken per sector en/of per regio.

Link naar Samenwerkingsvoorstellen

Internationale bedrijvencontactdagen

Het Agentschap Ondernemen organiseert ook regelmatig mee internationale contactdagen voor business2business. Zakenmensen kunnen er elkaar ontmoeten volgens een planning van afspraken, geprogrammeerd volgens de wensen van de deelnemers. Het is een unieke kans om op korte tijd verkennende gesprekken te voeren met een groot aantal buitenlandse firma’s.

U vindt u de B2B-contactdagen die wij in 2010 mee ondersteunen hier.

Business Cooperation Newsletter

Hier vindt u onze maandelijkse elektronische Business Cooperation Newsletter met een selectie van de meest interessante Europese samenwerkingsvoorstellen. Via deze LINK vindt u overzicht van de reeds verschenen Business Cooperation Newsletters

Wenst u onze elektronische Business Cooperation Newsletter te ontvangen ? Stuur ons een mail met uw gegevens en dan zetten wij uw naam op de mailinglijst.